Darbo skelbimai

Vilniaus miesto savivaldybės įmonė UAB „Grinda“ teikia šias privalomas miestui paslaugas:
  • Remontuoja ir prižiūri gatvių ir kiemų dangas;
  • Valo, barsto ir plauna gatves;
  • Lokalizuoja ir šalina avarines situacijas;
  • Prižiūri ir eksploatuoja lietaus nuotekų tinklus;
  • Eksploatuoja smėlio, sniego ir grunto sąvartynus;
  • Surenka ir neutralizuoja kenksmingas chemines medžiagas;
  • Išveža ir utilizuoja bešeimininkes padangas;
  • Šalina grafičius nuo paminklų, paminklinių lentų, tiltų ir viadukų;
  • Organizuoja Vilniaus miesto paplūdimių darbą;
  • Organizuoja beglobių gyvūnų priežiūrą ir karantinavimą;
  • Teikia specializuotas sanitarines paslaugas;
  • Atlieka centrinės dispečerinės funkcijas ir vidaus tinklų avarinės tarnybos veiklą.

DARBUI VILNIUJE UŽ KONKURENCINGĄ ATLYGINIMĄ KVIEČIAME VILNIAUS GYVŪNŲ GLOBOS NAMŲ VADOVĄ

Vilniaus gyvūnų globos namai yra administracinis UAB „Grinda“ padalinys, atsakingas už Vilniaus miesto benamių gyvūnų gaudymą, pirmosios veterinarinės pagalbos teikimą, laikiną gyvūnų globą ir ŠGP utilizavimą. Per 2017 m. po Vilniaus gyvūnų globos namų stogu laikiną prieglaudą rado 996 gyvūnai. 590 kačių buvo sterilizuotos pagal PSP („Pagauk-Sterilizuok-Paleisk“) programą, 162 keturkojai rado naujus šeimininkus.

Vilniaus gyvūnų globos namų vadovas atsakingas už šio administracinio padalinio darbo organizavimą. Ši pozicija apima praktikuojančio veterinarijos gydytojo ir padalinio vadovo kompetencijas.

Reikalavimai:

  • Aukštasis veterinarijos gydytojo arba jam prilygintas biomedicinos mokslų studijų srities veterinarinės medicinos krypties išsilavinimas.
  • Galiojanti veterinarijos praktikos licencija.
  • Pagrindinių teisinių veterinarijos normų žinojimas, profesinės etikos laikymasis.
  • Gebėjimas planuoti, organizuoti ir vertinti savo bei padalinio darbą.
  • Praktinio darbo su gyvūnais (katėmis ir šunimis) patirtis.
  • Vairuotojo pažymėjimas (B kategorija).

Darbo pobūdis:

  • Užtikrinti nepertraukiamą, gerai organizuotą, ekonomiškai efektyvų ir kokybišką padalinio darbą bei  veterinarijos reikalavimų vykdymą Vilniaus gyvūnų globos namuose.
  • Žinoti gyvūnų gerovės, globos ir laikymo taisykles ir jas įgyvendinti Vilniaus gyvūnų globos namuose.
  • Užtikrinti tinkamą beglobių gyvūnų priežiūrą.
  • Taikyti humaniškus gyvūnų populiacijos kontrolės metodus, vertinti naujas gyvūnų globos ir priežiūros tendencijas, taikyti šiuolaikiškas gyvūnų priežiūros technologijas.
  • Organizuoti kvalifikuotą veterinarinės pagalbos teikimą.
  • Efektyviai bendrauti su kolegomis ir klientais, bendradarbiauti su kitomis veterinarijos įstaigomis ar visuomeninėmis gyvūnų globos organizacijomis.
  • Gebėti suprasti veterinarijos gydytojo etinę atsakomybę dėl gyvūnų globos ir santykių su klientais, ypač kreipti dėmesį į galimą poveikį aplinkai ir visuomenei.
  • Gebėti identifikuoti ir analizuoti problemas, planuoti jų sprendimo būdus.

Privalumai:

  • Vadybinio ir vadovaujančio darbo patirtis.
  • Noras plėtoti humanišką gyvūnų priežiūros kultūrą.
  • Gebėjimas dirbti atsakingai ir savarankiškai, valdyti ir spręsti stresines situacijas.
  • Patirtis dirbant su benamiais gyvūnais.
  • Asmeninė motyvacija, pozityvumas ir atsakingumas, sąžiningumas, veržlumas ir energingumas.
  • Patirtis bendradarbiaujant su suinteresuotųjų grupių atstovais.

Bendrovė siūlo:

  • Konkurencingą atlyginimą.
  • Tarnybinį automobilį.
  • Galimybes tobulinti profesinius ir vadybinius įgūdžius.
  • Galimybę formuoti naminių gyvūnų priežiūros tendencijas Lietuvoje, remiantis geriausia užsienio šalių patirtimi.

Darbo vieta – Vilniaus gyvūnų globos namai, L. Giros g. 114, Vilnius.

Gyvenimo aprašymą ir motyvacinį laišką prašome siųsti personalas@grinda.lt.

TAIP PAT KVIEČIAME:

Vairuotojus (-as), judamųjų įrenginių operatorius (-es)

  • Darbas įmonės teritorijoje, gatvių remonto ir miesto priežiūros darbuose.

  • C ir SM vairuotojo kategorijos;
  • Darbštumas, pareigingumas, sąžiningumas.

Privalumai:

  • Patirtis dirbant krovos, kelio darbus;
  • Neturinčius patirties apmokome.

Siūlome:

  • Laiku mokamą darbo užmokestį ir visas socialines garantijas;
  • Visas būtinas darbo priemones.
Dėl darbo pokalbio skambinkite tel. (8 5) 239 8399 ar rašykite personalas@grinda.lt.
Darbininkus (-es)

  • Gamybinės teritorijos ir įrangos priežiūra;
  • Kiti gerbūvio priežiūros, tvarkymo ir pagalbiniai darbai.

  • Darbštumas, pareigingumas, sąžiningumas;
  • Gebėjimas dirbti individualiai ir komandoje.

Privalumai:

  • SM vairuotojo kategorija;

 Siūlome:

Dėl darbo pokalbio skambinkite tel. (8 5) 239 8399 ar rašykite personalas@grinda.lt.