Darbo skelbimai

Vilniaus miesto savivaldybės įmonė UAB „Grinda“ teikia šias privalomas miestui paslaugas:
  • Remontuoja ir prižiūri gatvių ir kiemų dangas;
  • Valo, barsto ir plauna gatves;
  • Lokalizuoja ir šalina avarines situacijas;
  • Prižiūri ir eksploatuoja lietaus nuotekų tinklus;
  • Eksploatuoja smėlio, sniego ir grunto sąvartynus;
  • Surenka ir neutralizuoja kenksmingas chemines medžiagas;
  • Išveža ir utilizuoja bešeimininkes padangas;
  • Šalina grafičius nuo paminklų, paminklinių lentų, tiltų ir viadukų;
  • Organizuoja Vilniaus miesto paplūdimių darbą;
  • Organizuoja beglobių gyvūnų priežiūrą ir karantinavimą;
  • Teikia specializuotas sanitarines paslaugas;
  • Atlieka centrinės dispečerinės funkcijas ir vidaus tinklų avarinės tarnybos veiklą.

ŠIUO METU KVIEČIAME:

Vairuotojus (-as), judamųjų įrenginių operatorius (-es)

Darbo pobūdis:

  • Darbas įmonės teritorijoje, gatvių remonto ir miesto priežiūros darbuose.

Reikalavimai:

  • C ir SM vairuotojo kategorijos;
  • Darbštumas, pareigingumas, sąžiningumas.

Privalumai:

  • Patirtis dirbant krovos, kelio darbus;
  • Neturinčius patirties apmokome.

Siūlome:

  • Laiku mokamą darbo užmokestį ir visas socialines garantijas;
  • Visas būtinas darbo priemones.
Dėl darbo pokalbio skambinkite tel. (8 5) 239 8399 ar rašykite personalas@grinda.lt.
Darbininkus (-es)

  • Gamybinės teritorijos ir įrangos priežiūra;
  • Kiti gerbūvio priežiūros, tvarkymo ir pagalbiniai darbai.

  • Darbštumas, pareigingumas, sąžiningumas;
  • Gebėjimas dirbti individualiai ir komandoje.

Privalumai:

  • SM vairuotojo kategorija;

 Siūlome:

Dėl darbo pokalbio skambinkite tel. (8 5) 239 8399 ar rašykite personalas@grinda.lt.