Darbo skelbimai

Vilniaus miesto savivaldybės įmonė UAB „Grinda“ teikia šias privalomas miestui paslaugas:
  • Remontuoja ir prižiūri gatvių ir kiemų dangas;
  • Valo, barsto ir plauna gatves;
  • Lokalizuoja ir šalina avarines situacijas;
  • Prižiūri ir eksploatuoja lietaus nuotekų tinklus;
  • Surenka ir neutralizuoja kenksmingas chemines medžiagas;
  • Išveža ir utilizuoja bešeimininkes padangas;
  • Šalina grafičius nuo paminklų, paminklinių lentų, tiltų ir viadukų;
  • Organizuoja Vilniaus miesto paplūdimių darbą;
  • Organizuoja beglobių gyvūnų priežiūrą ir karantinavimą;
  • Teikia specializuotas sanitarines paslaugas;
  • Atlieka centrinės dispečerinės funkcijas ir vidaus tinklų avarinės tarnybos veiklą.
 ŠIUO METU KVIEČIAME:

VILNIAUS GYVŪNŲ GLOBOS NAMŲ VETERINARIJOS GYDYTOJĄ
Vilniaus gyvūnų globos namai yra administracinis UAB „Grinda“ padalinys, atsakingas už Vilniaus miesto benamių gyvūnų gaudymą, pirmosios veterinarinės pagalbos teikimą, laikiną gyvūnų globą ir ŠGP utilizavimą. Per 2018 m. Vilniaus gyvūnų globos namai suteikė laikiną prieglaudą 920 gyvūnams; 706 katės buvo sterilizuotos pagal PSP („Pagauk-Sterilizuok-Paleisk“) programą, 171 gyvūnas rado naujus šeimininkus.

UAB „Grinda“ siūlo darbą veterinarijos gydytojui (-ai). Darbo vieta – Vilniaus gyvūnų globos namai, L. Giros g. 114, Vilnius.

Reikalavimai kandidatams:
˗   Aukštasis veterinarijos gydytojo arba jam prilygintas biomedicinos mokslų studijų srities veterinarinės medicinos krypties išsilavinimas.
˗   Galiojanti veterinarijos praktikos licencija.
˗   Pagrindinių teisinių veterinarijos normų žinojimas, profesinės etikos laikymasis.
˗   Praktinio darbo su gyvūnais (katėmis ir šunimis) patirtis.

Darbo pobūdis:
˗   Gyvūnų sveikatos būklės stebėjimas.
˗   Gyvūnų gydymas.
˗   Chirurginių intervencijų atlikimas.
˗   Medikamentų registracijos žurnalų pildymas, apskaita ir kontrolė.

Bendrovė siūlo:
˗   Konkurencingą atlyginimą. Nustatytas darbo užmokestis (neatskaičius mokesčių) – 1260 Eur.
˗   Galimybę tobulinti profesinius ir vadybinius įgūdžius.
˗   Galimybę formuoti naminių gyvūnų priežiūras tendencijas Lietuvoje, remiantis geriausia užsienio šalių patirtimi.

Gyvenimo aprašymą ir motyvacinį laišką prašome siųsti personalas@grinda.lt.
Vairuotojus (-as), judamųjų įrenginių operatorius (-es)

  • Darbas įmonės teritorijoje, gatvių remonto ir miesto priežiūros darbuose.

Reikalavimai:

  • C ir SM vairuotojo kategorijos;
  • Darbštumas, pareigingumas, sąžiningumas.

Privalumai:

  • Patirtis dirbant krovos, kelio darbus;
  • Neturinčius patirties apmokome.

Siūlome:

  • Laiku mokamą darbo užmokestį ir visas socialines garantijas;
  • Visas būtinas darbo priemones.
Dėl darbo pokalbio skambinkite tel. (8 5) 239 8399 ar rašykite personalas@grinda.lt.
Darbininkus (-es)

  • Gamybinės teritorijos ir įrangos priežiūra;
  • Kiti gerbūvio priežiūros, tvarkymo ir pagalbiniai darbai.

  • Darbštumas, pareigingumas, sąžiningumas;
  • Gebėjimas dirbti individualiai ir komandoje.

Privalumai:

  • SM vairuotojo kategorija;

 Siūlome:

Dėl darbo pokalbio skambinkite tel. (8 5) 239 8399 ar rašykite personalas@grinda.lt.