Atgal

Tęsiamas Pelesos gatvės remontas

2018 09 12

Naujininkuose nusidriekusioje Pelesos gatvėje vėl gaudžia kelininkų technika. Pernai vasarą buvo atnaujintos asfalto dangos 200 m atkarpoje nuo Dariaus ir Girėno g. iki Dzūkų g., o dabar gatvė bus suremontuota iki pat Liepkalnio g. Viena svarbiausių šio sostinės rajono gatve kasdien pravažiuoja apie 20 tūkst. vairuotojų, todėl jau greitai susisiekimas nuo miesto centro link Minsko plento bus gerokai patogesnis.

„Naujininkai iš „rajono už geležinkelio“ tampa sostinės vartais, transporto ir logistikos mazgu – vieta, kur patogu gyventi ir dirbti. Pernai čia sutvarkyta daugiau nei 4 km gatvių ir 20 kiemų, viadukas, atnaujintos viešosios erdvės. Šiemet darbai tęsiami“, - teigia šioje Vilniaus dalyje gatves prižiūrinčios įmonės „Grinda“ vadovas Kęstutis Vaicekiūtis.

Iki rudens vidurio kelininkai remontuojamoje 1300 m Pelesos g. atkarpoje nuo Dzūkų iki Liepkalnio g. atnaujins daugiau nei 100 šulinių, pakeis kelio bortus, paklos naują ištisinio asfalto sluoksnį.

„Remonto darbai bus vykdomi tiek dienomis, tiek ir naktimis, todėl prašysime gyventojų itin atidžiai sekti išankstinius pranešimus, kad gatvės remonto darbai nestrigtų ir užtruktų kuo trumpiau“, - teigia K. Vaicekiūtis.

Informacija apie darbų eigą, eismo ir automobilių statymo ribojimus bus skelbiama įmonės „Grinda“ ir „Naujininkų seniūnijos“ paskyrose socialiniame tinkle „Facebook“, taip pat platinami pranešimai ant automobilių ar prie šalia esančių daugiabučių.