Darbo skelbimai

Vilniaus miesto savivaldybės įmonė UAB „Grinda“ teikia šias privalomas miestui paslaugas:
  • Remontuoja ir prižiūri gatvių ir kiemų dangas;
  • Valo, barsto ir plauna gatves;
  • Lokalizuoja ir šalina avarines situacijas;
  • Prižiūri ir eksploatuoja lietaus nuotekų tinklus;
  • Surenka ir neutralizuoja kenksmingas chemines medžiagas;
  • Išveža ir utilizuoja bešeimininkes padangas;
  • Šalina grafičius nuo paminklų, paminklinių lentų, tiltų ir viadukų;
  • Organizuoja Vilniaus miesto paplūdimių darbą;
  • Organizuoja beglobių gyvūnų priežiūrą ir karantinavimą;
  • Teikia specializuotas sanitarines paslaugas;
  • Atlieka centrinės dispečerinės funkcijas ir vidaus tinklų avarinės tarnybos veiklą.

Valstybinės mokesčių inspekcijos paskelbtame statybos įmonių, į valstybės sąskaitas pervedančių daugiausia mokesčių ir įmokų, sąraše UAB „Grinda“ patenka į Top20.

 ŠIUO METU KVIEČIAME:

Ekonomistą (-ę) (Finansų analitiką (-ę)

Šiuo metu prie savo komandos kviečiame prisijungti Finansų ir apskaitos skyriaus ekonomistą (-ę) (Finansų analitiką (-ę)

Jums patikėsime:

  • Vystyti ir tobulinti reguliuojamos veiklos apskaitos sistemą pagal Valstybinės energetikos reguliavimo tarybos (VERT) reikalavimus;
  • Sisteminti sąnaudas pagal Geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo kainų nustatymo metodiką;
  • Rengti reguliuojamos veiklos investicinių projektų finansinę dalį;
  • Rengti ataskaitas ir informaciją Valstybinei energetikos reguliavimo tarybai (VERT) dėl reguliuojamų paviršinių nuotekų tvarkymo kainų nustatymo bei dalyvauti derinant kainas su VERT;
  • Dalyvauti planavimo procese ir vykdyti planų įgyvendinimo priežiūrą;
  • Prisidėti prie valdymo apskaitos vedimo;
  • Rinkti, apdoroti įmonės veiklos ir finansinius duomenis bei rengti ataskaitas;
  • Analizuoti įmonės veiklos ir finansinius rodiklius bei teikti pasiūlymus dėl veiklos efektyvumo didinimo.

Mes tikimės, kad Jūs:

  • Turite aukštąjį išsilavinimą ekonomikos ar finansų srityje;
  • Turite patirties ir išmanote finansų bei apskaitos principus;
  • Turite ne mažiau kaip 2 metų patirtį reguliuojamosios veiklos kainodaros nustatymo srityje;
  • Puikiai dirbate kompiuteriu – ypatingai MS Excel (Power BI ar QlikView patirtį vertintume kaip pranašumą);
  • Gebate analitiškai ir sistemiškai mąstyti bei teikti įžvalgas;
  • Esate kruopštus (-i) ir skiriate ypatingą dėmesį detalėms.

Mes siūlome:

  • Darbo užmokestį 2480 Eur (neatskaičius mokesčių);
  • Darbą savo srities profesionalų komandoje;
  • Nuolatinį kvalifikacijos kėlimą mokymuose, seminaruose;
  • Galimybę dirbti nuotoliniu būdu.

Jei susidomėjote, gyvenimo aprašymą prašome siųsti el. paštu personalas@grinda.lt iki 2021-06-25.

Apie atrankos rezultatus informuosime tik į pokalbį pakviestus kandidatus.

Informuojame, kad bendrovė visus jūsų asmens duomenis, pateiktus kandidatuojant į šią poziciją, tvarkys įdarbinimo tikslais.

Judamųjų įrenginių operatorius (-es)

Darbo pobūdis:

  • Darbas įmonės teritorijoje, gatvių remonto ir miesto priežiūros darbuose.

Reikalavimai:

  • C ir SM vairuotojo kategorijos;
  • Darbštumas, pareigingumas, sąžiningumas.

Privalumai:

  • Patirtis dirbant krovos, kelio darbus;
  • Neturinčius patirties apmokome.

Siūlome:

  • Laiku mokamą darbo užmokestį ir visas socialines garantijas;
  • Nustatytą valandinį atlygį (neatskaičius mokesčių) – 3,98 Eur;
  • Visas būtinas darbo priemones.
Dėl darbo pokalbio skambinkite tel. (8 5) 239 8399 ar rašykite personalas@grinda.lt.
Gatvių remonto darbininkus (-es)

  • Darbas gatvių remonto ir miesto priežiūros darbuose - važiuojamųjų ir pėsčiųjų dangų atstatymas; asfaltbetonio, trinkelių, bortų, šaligatvio plytelių klojimas ir atstatymas; tranšėjų kasimas; vejų įrengimas.

Privalumai:

Siūlome:

  • Laiku mokamą darbo užmokestį (nuo 950 Eur; neatskaičius mokesčių) ir visas socialines garantijas;
  • Visas būtinas darbo ir asmenines apsaugos priemones.