Darbo skelbimai

Vilniaus miesto savivaldybės įmonė UAB „Grinda“ teikia šias privalomas miestui paslaugas:
  • Remontuoja ir prižiūri gatvių ir kiemų dangas;
  • Valo, barsto ir plauna gatves;
  • Lokalizuoja ir šalina avarines situacijas;
  • Prižiūri ir eksploatuoja lietaus nuotekų tinklus;
  • Surenka ir neutralizuoja kenksmingas chemines medžiagas;
  • Išveža ir utilizuoja bešeimininkes padangas;
  • Šalina grafičius nuo paminklų, paminklinių lentų, tiltų ir viadukų;
  • Organizuoja Vilniaus miesto paplūdimių darbą;
  • Organizuoja beglobių gyvūnų priežiūrą ir karantinavimą;
  • Teikia specializuotas sanitarines paslaugas;
  • Atlieka centrinės dispečerinės funkcijas ir vidaus tinklų avarinės tarnybos veiklą.

Valstybinės mokesčių inspekcijos paskelbtame statybos įmonių, į valstybės sąskaitas pervedančių daugiausia mokesčių ir įmokų, sąraše UAB „Grinda“ patenka į Top20.

 ŠIUO METU KVIEČIAME:

Ekonomistą (-ę) (finansų analitiką (-ę)

Šiuo metu prie savo komandos kviečiame prisijungti Finansų ir apskaitos skyriaus ekonomistą (-ę) (Finansų analitiką (-ę))

Jums patikėsime:

  • Vystyti ir tobulinti reguliuojamos veiklos apskaitos sistemą pagal Valstybinės energetikos reguliavimo tarybos (VERT) reikalavimus;
  • Sisteminti sąnaudas pagal Geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo kainų nustatymo metodiką;
  • Rengti reguliuojamos veiklos investicinių projektų finansinę dalį;
  • Rengti ataskaitas ir informaciją Valstybinei energetikos reguliavimo tarybai (VERT) dėl reguliuojamų paviršinių nuotekų tvarkymo kainų nustatymo bei dalyvauti derinant kainas su VERT.
  • Dalyvauti planavimo procese ir vykdyti planų įgyvendinimo priežiūrą;
  • Prisidėti prie valdymo apskaitos vedimo;
  • Rinkti, apdoroti įmonės veiklos ir finansinius duomenis bei rengti ataskaitas;
  • Analizuoti įmonės veiklos ir finansinius rodiklius bei teikti pasiūlymus dėl veiklos efektyvumo didinimo.

Mes tikimės, kad Jūs:

  • Turite aukštąjį išsilavinimą ekonomikos ar finansų srityje;
  • Turite patirties ir išmanote finansų bei apskaitos principus;
  • Turite ne mažiau kaip 2 metų patirtį reguliuojamosios veiklos kainodaros nustatymo srityje;
  • Puikiai dirbate kompiuteriu – ypatingai MS Excel (Power BI ar QlikView patirtį vertintume kaip pranašumą);
  • Gebate analitiškai ir sistemiškai mąstyti bei teikti įžvalgas;
  • Esate kruopštus (-i) ir skiriate ypatingą dėmesį detalėms.

Mes siūlome:

  • Darbo užmokestį nuo 2000 Eur iki 3000 Eur (neatskaičius mokesčių), atitinkantį Jūsų patirtį ir kompetencijas;
  • Darbą savo srities profesionalų komandoje;
  • Nuolatinį kvalifikacijos kėlimą mokymuose, seminaruose;
  • Galimybę dirbti nuotoliniu būdu.

Jei susidomėjote, gyvenimo aprašymą prašome siųsti el. paštu personalas@grinda.lt iki 2021-09-17.

Apie atrankos rezultatus informuosime tik į pokalbį pakviestus kandidatus.

Informuojame, kad bendrovė visus jūsų asmens duomenis, pateiktus kandidatuojant į šią poziciją, tvarkys įdarbinimo tikslais.

Vilniaus gyvūnų globos namų gyvūnų prižiūrėtoją

Vilniaus gyvūnų globos namai yra administracinis UAB „Grinda“ padalinys, atsakingas už Vilniaus miesto benamių gyvūnų gaudymą, pirmosios veterinarinės pagalbos teikimą, laikiną gyvūnų globą ir ŠGP utilizavimą. Per 2020 m. Vilniaus gyvūnų globos namai suteikė laikiną prieglaudą 1200 gyvūnams; 698 katės buvo sterilizuotos pagal PSP („Pagauk-Sterilizuok-Paleisk“) programą, 493 keturkojAI rado naujus šeimininkus.

UAB „Grinda“ siūlo darbą  gyvūnų prižiūrėtojui (-ai). Darbo vieta – Vilniaus gyvūnų globos namai, L. Giros g. 114, Vilnius

Reikalavimai kandidatams:

˗   Veterinarijos felčerio išsilavinimas (gali būti paskutiniųjų kursų studentai)

˗   Praktinio darbo su gyvūnais (katėmis ir šunimis) patirtis.

Darbo pobūdis:

˗   Gyvūnų priežiūra.

˗   Klientų aptarnavimas.

˗   Asistavimas veterinarijos gydytojui.

˗   Tvarkos padalinyje palaikymas.

Bendrovė siūlo:

˗   Atlyginimą - nuo 900 Eur (neatskaičius mokesčių). papildomai – priedai už darbo rezultatus.

˗   Galimybę tobulinti profesinius įgūdžius.

˗   Galimybę formuoti naminių gyvūnų priežiūras tendencijas Lietuvoje, remiantis geriausia užsienio šalių patirtimi.

Gyvenimo aprašymą prašome siųsti adresu a.zebiene@grinda.lt.

Judamųjų įrenginių operatorius (-es)

  • Darbas įmonės teritorijoje, gatvių remonto ir miesto priežiūros darbuose.

Reikalavimai:

  • C ir SM vairuotojo kategorijos;
  • Darbštumas, pareigingumas, sąžiningumas.

Privalumai:

  • Patirtis dirbant krovos, kelio darbus;
  • Neturinčius patirties apmokome.

Siūlome:

  • Laiku mokamą darbo užmokestį ir visas socialines garantijas;
  • Nustatytą valandinį atlygį (neatskaičius mokesčių) – 3,98 Eur;
  • Visas būtinas darbo priemones.
Dėl darbo pokalbio skambinkite tel. (8 5) 239 8399 ar rašykite personalas@grinda.lt.
Gatvių remonto darbininkus (-es)

  • Darbas gatvių remonto ir miesto priežiūros darbuose - važiuojamųjų ir pėsčiųjų dangų atstatymas; asfaltbetonio, trinkelių, bortų, šaligatvio plytelių klojimas ir atstatymas; tranšėjų kasimas; vejų įrengimas.

Privalumai:

Siūlome:

  • Laiku mokamą darbo užmokestį (nuo 950 Eur; neatskaičius mokesčių) ir visas socialines garantijas;
  • Visas būtinas darbo ir asmenines apsaugos priemones.