Naujienos / 2017 11 23 Pagerbti Lukiškių a. rekonstrukcijoje dirbę bendrovės darbuotojai

Lukiskes_padeka-384580fbd0f94da876987d4e19f593bf.jpg

Bendrovės „Grinda“ darbuotojams buvo įteiktos Vilniaus miesto savivaldybės padėkos už jų indėlį rekonstruojant Lukiškių aikštę.

„Apie Lukiškių aikštės naują veidą galima diskutuoti ilgai ir daug. Tiesą sakant, ir gerai, kad yra skirtingų nuomonių – tai rodo, kad mums tikrai rūpi šis miesto objektas. Tačiau taip pat svarbu prisiminti žmones, kurie neskaičiavo laiko ir dirbo aikštėje ne tik dieną ar naktį, bet ir švenčių dienomis, nepaisė darganotų orų ir skubiai sprendė iškilusius klausimus, kad Lukiškių aikštė greičiau būtų atverta vilniečiams ir sostinės svečiams“, - teigia Vilniaus vicemeras Linas Kvedaravičius.

Vilniaus miesto savivaldybės administracijos padėkomis apdovanoti bendrovės „Grinda“ darbininkai Alik Dovsevič, Andžej Maksimovič, Vladislav Stefanovič, Andrej Butrimovič, Anatolij Cviklinski, Juzef Žukovski, Andžej Čiaplia, Jan Jaristo, Miroslav Sibik, Pavel Volodkovič, vairuotojai Ruslan Kliacevič, Daroslav Matulevič, Linas Sinkevičius, Kazimer Šukevič, Silvestr Šulskij, Juozas Sinkevičius, ir darbų vadovai Mindaugas Buikauskas, Česlovas Šukevičius, Alfredas Kastanauskas.

Padėkos buvo įteiktos ne tik 19 bendrovės „Grinda“, bet ir kitų Vilniaus miesto savivaldybės įmonių - „Vilniaus gatvių apšvietimo elektros tinklai“, „Vilniaus vystymo kompanija“ - darbuotojams. Kaip teigia UAB „Grinda“ vadovas Kęstutis Vaicekiūtis, „buvo dienų, kai prie Lukiškių aikštės naujo veido sukūrimo dirbo ir daugiau nei 100 darbininkų, bet šiandien turime šiuolaikišką, šventišką, vilniečių patogumui ir poilsiui pritaikytą aikštę“.

Lukiškių aikštėje rekonstrukcijos metu nutiesti nauji pėsčiųjų takai, pastatyti laikini (kol restauruojami senieji) suoliukai, įrengtas naujas apšvietimas bei nutiestas naujas lietaus nuotekų surinkimo vamzdynas, pasodinti medžiai ir dekoratyviniai želdiniai. Pavasarį Lukiškių aikštėje pradės veikti vienintelis toks Baltijos šalyse interaktyvus fontanas, bus įrengtos vaikų žaidimų aikštelės bei bus pastatytas paminklas.

 

Rekvizitai

UAB „GRINDA“
Eigulių g. 32, LT-03150 Vilnius
Įmonės kodas 120153047
PVM kodas LT201530410
Tel.: (8 5) 215 2089
Faks. (8 5) 215 2104
el. p. [email protected]

Administracijos darbo laikas:

I-IV 7.00 – 15.45
V 7.00 – 14.30
Pietų pertrauka:
11.00 – 11.30

Avarinių tarnybų darbo laikas:

I-VII 00.00 – 24.00
Tel.: 1355

Teikiamos paslaugos

Gatvių tiesimas
Miesto avarinė dispečerinė
Lietaus nuotekų tvarkymas
Mechanizmų nuoma

Naudinga informacija

UAB „Grinda“ teikia privalomas miestui paslaugas: Vilniaus miesto gatvių priežiūra žiemą, lietaus nuotekų tinklų priežiūra ir eksploatavimas, avarinių situacijų gatvėse lokalizavimas, smėlio, sniego ir grunto sąvartynų eksploatavimas ir kt.
Išskleisti