Atgal

Beglobių gyvūnų priežiūra

Benamiai gyvūnai – problema ir širdies skausmas! Kad ir kaip gaila bebūtų, bet tokių benamių gyvūnų daug. Į žmonių pranešimus Vilniaus gyvūnų globos namai ir UAB „Grinda“ komanda reaguoja greitai ir atsakingai, vadovaudamasi gyvūnų apsaugos teisės aktais (pagal sudarytą dienos maršrutą). Skubiai atvykstame pagal iškvietimą, jei kyla grėsmė gyvūnui ar žmonėms.

Mūsų įsipareigojimai:

  1. Pagal programą „PAGAUK-STERILIZUOK-PALEISK“ pagautas puslaukines kates kastruojame ir grąžiname į sugavimo vietas;
  2. Gyvūnus nemokamai paimame iš vienišų, neįgaliųjų gyventojų, kurie dėl sveikatos būklės negali jais pasirūpinti;
  3. Nemokamai priimame gyvūnus iš gyventojų registravusių savo gyvenamąją vietą Vilniuje, tinkamus dovanojimui gyvūnus (iki 8 m. amžiaus). Pristatytas gyvūnas turi būti vakcinuotas polivalentine vakcina, ženklintas poodine mikroshema.
  4. Pasiutligės atveju laukinius ir naminius gyvūnus karantinuojame specialiai tam skirtose atskirai įrengtose patalpose.

Pranešimus apie benamius ar agresyvius gyvūnus viešosiose miesto erdvėse priimame darbo dienomis telefonu 8 652 57707 nuo 7 iki 19 val., šeštadieniais, sekmadieniais ir švenčių dienomis – tel. 1355 nuo 9 iki 16 val. arba el. paštu [email protected].

Gyventojus, ieškančius savo augintinio, norinčius išsirinkti ar pristatyti gyvūną, kviečiame darbo dienomis nuo 12 iki 19 val., savaitgaliais ir švenčių dienomis - nuo 12 iki 16 val.


Išsamiau apie viską - Vilniaus gyvūnų globos namai