Atgal

Atnaujinama Olandų gatvė

2018 08 13

Sostinėje pradedama tvarkyti Senamiesčio, Antakalnio ir Rasų rajonus jungianti Olandų gatvės („Holland straat“) – atkarpa nuo Šv. apaštalų Petro ir Povilo bažnyčios link Užupio. Iki rudens keturių eismo juostų gatvės atkarpoje bus pakeisti kelio bortai, paklota nauja ištisinio asfalto danga, pakeisti nusidėvėję šulinių dangčiai ir atnaujintas ženklinimas. Olandų gatvės remontui sostinė skyrė apie 220 tūkst. eurų.

„Automobilių žiedu prie Šv. Petro ir Povilo bažnyčios kiekvieną dieną pravažiuoja apie 70 tūkst., o Olandų gatve beveik 40 tūkst. transporto priemonių, o tai išties dideli srautai. Atsižvelgiant į Vilniaus Gedimino technikos universiteto specialistų rekomendacijas, tvarkomoje atkarpoje bus paklota naujoviška asfalto danga, kuri autotransporto keliamą triukšmą sumažins kone trečdaliu“, – teigia bendrovės „Grinda“ vadovas Kęstutis Vaicekiūtis.

Kad vienoje iš svarbiausių sostinės Senamiestį juosiančių gatvių nebūtų uždarytas transporto eismas, Olandų gatvės remonto darbai bus vykdomi atkarpomis.

„Darbus organizuojame taip, kad kuo mažiau būtų trikdomas transporto eismas: remonto darbai vyks uždarant po vieną eismo juostą“, – sako K. Vaicekiūtis.

Šiuo metu tvarkomos Uosių, Retkonių, Totorių, Fermentų, B. K. Balučio, Žarijų, Baltosios Vokės, Antakalnio, Oslo, Justiniškių ir kitos sostinės gatvės.

Nuotraukos Kastyčio Mačiūno.


Prasideda Olandų g. remontas