Atgal

Naujoji Vilnia atsinaujina – remontuojama Parko gatvė

2019 06 25

Naujoji Vilnia vis labiau atsinaujina ir keičiasi – sostinės savivaldybė pradėjo remontą Parko gatvėje, kur bus rekonstruota 1,2 km ilgio atkarpa nuo Pergalės iki Linksmosios gatvės. Darbus planuojama baigti iki vasaros pabaigos. Vilniaus miesto savivaldybė Parko gatvės remontui skyrė apie 500 tūkst. eurų.

UAB „Grinda” šiuo metu atnaujina vieną pagrindinių Naujosios Vilnios arterijų – Parko gatvę, kuria per parą ja pravažiuoja daugiau kaip 10 tūkst. automobilių. Iki vasaros pabaigos čia bus visiškai atnaujinta gatvės danga, abipus gatvės pakloti nauji šaligatviai, sutvarkytos požemines komunikacijos ir atnaujintas ženklinimas, įrengtas modernus apšvietimas.

Per pastaruosius dvejus metus Naujojoje Vilnioje išasfaltuota kone 5 km žvyrkelių, asfalto danga paklota Kalno, Gerviškių, Grikių, Vaivos, Naujojoje, Gurių Sodų, Vandens, Karklų, Skaidiškių, Retkonių, B.K. Balučio ir V. Čarneckio gatvėse. Taip pat sutvarkytos itin judrios rajono gatvės – Pergalės, Dūmų, A. Kojelavičiaus ir Pramonės: pakloti šaligatviai, įrengtas ar atnaujintas apšvietimas.

„Atokiau nuo centro nutolę rajonai auga ir keičiasi. Pastaraisiais metais daugelyje Naujosios Vilnios gatvių tapo šviesiau ir jaukiau. Per pastaruosius kelerius metus atsiradę pokyčiai vėl leidžia gyventojams mėgautis supančiomis erdvėmis savo rajono kiemuose“, – džiaugiasi mero pavaduotojas Vytautas Mitalas.

Dėmesio sulauks ir Naująją Vilnią su centru jungianti transporto arterija – S. Batoro gatvė. Sostinės savivaldybė per 2019 m. suprojektuos ir per 2020-2021 metus įrengs modernų šios gatvės atkarpoje apšvietimą. Palei S. Batoro gatvę nusidrieks ir dviračių takas, o tai palengvins susisiekimą su miestu.

Kad pėstieji Naujojoje Vilnioje jaustųsi saugesni, įrengti greičio mažinimo kalneliai, atšvaitai kelio dangoje, sferiniai veidrodžiai, kryptinis pėsčiųjų perėjų ir kitas apšveitimas Gerviškių, S. Batoro, Nasturtų ir Rytų, Gandrų, Kalno ir kitose gatvėse.