Atgal

Atnaujinama viena ilgiausių ir judriausių – Geležinio Vilko gatvė

2019 06 28

Prieš dvejus metus pradėjus šios gatvės rekonstrukciją, iki rudens bus atnaujinta jau beveik 8 km gatvės.
 
„Toliau  geriname susisiekimą Vilniuje: Geležinio Vilko gatvė – viena judriausių sostinėje, todėl jos remontui skiriame ypatingą dėmesį. Iki rudens kartu su partneriais atnaujinsime jau beveik 8 km gatvės, besidriekiančios per Jeruzalę, Baltupius, Šnipiškes, Naujamiestį ir Vilkpėdę”, – sako Vilniaus mero pavaduotojas Vytautas Mitalas.
 
Nuo Geležinio Vilko tilto iki Ukmergės gatvės sankryžos beveik 800 m ilgio atkarpoje abiem kryptimis UAB „Grinda“ pakeis kelio bortus, lietaus nuotekų šulinius ir paklos naują asfalto dangą. Geležinio Vilko gatvės remontui sostinės savivaldybė skyrė apie 500 tūkst. eurų. 
 
Tvarkoma ir kita svarbi dviejų kilometrų ilgio Geležinio Vilko gatvės atkarpa nuo Didlaukio iki Noragiškių gatvės. Iki vasaros pabaigos bus pakeisti kelio bortai, paklota nauja asfalto danga ir atnaujintas ženklinimas. Tam, kad apie 28 tūkstančiai vilniečių kasdien važiuojančių iš Visorių, Santariškių ir Baltupių rajonų jaustųsi saugiai ir patogiai, gatvės remontui miesto savivaldybė skyrė daugiau kaip 640 tūkst. eurų. 
 
Pernai buvo sutvarkyta ir kita svarbi Geležinio Vilko gatvės atkarpa – nuo Vilniaus Gedimino technikos universiteto Linkmenų fabriko iki sankryžos su Ukmergės gatve: praplatinta apie 720 metrų ilgio gatvės atkarpa, perkelta ir naujai įrengta apsisukimo į Žalgirio gatvę šviesoforinė sankryža. Taip pat rekonstruoti Ukmergės – Geležinio Vilko gatvių sankryžos šviesoforai, pakloti nauji šaligatviai, nutiesti nauji dviračių ir pėsčiųjų takai. Prieš dvejus metus buvo sutvarkyta beveik 4 kilometrų ilgio Geležinio Vilko gatvės atkarpa, nuo Gerosios Vilties žiedo iki tilto per Neries upę. Vienoje judriausių miesto gatvių buvo paklota nauja asfalto danga, pakeisti kelio bortai, šaligatviai, suremontuoti šuliniai ir atnaujintas ženklinimas.
 
Darbų metu bus stengiamasi sudaryti kuo mažiau nepatogumų eismo dalyviams: nuo Geležinio Vilko tilto iki Ukmergės gatvės sankryžos remonto darbai vyks nuo 9 val. iki 15 val., taip pat naktimis ir savaitgaliais. Bus ribojamas eismas vienoje eismo juostoje, o leistinas greitis ribojamas iki 40 km/h. Bus įrengti laikini įspėjamieji ir draudžiamieji kelio ženklai, nukreipiamosios gairės, apie remontą skelbs švieslentės.