Atgal

„Grinda“ atnaujino Ribiškių tako gatvę

2019 07 25

Sostinės gatves prižiūrinti „Grinda“ per savaitę suremontavo beveik 2 km gruntinės Ribiškių tako gatvės Rasų seniūnijoje. Remontui panaudota beveik 200 sunkvežimių skaldos ir smulkiai permalto betono.

Liepkalnio papėdės miškuose vingiuojanti Ribiškių tako gatvė kai kuriose įkalnėse tapdavo tiesiog smėlėtu miško keliuku, kurį po liūčių ar žiemos metu sunkiai įveikdavo gyventojų, socialinių ir specialiųjų tarnybų automobiliai.

UAB „Grinda“ remonto metu paklojo, išlygino ir sutankino 15 cm skaldos sluoksnį. Viršutinis kelio sluoksnis buvo sutvirtintas ir išlygintas betono atsijomis. Remontui prireikė beveik 1200 kub. metrų skirtingų frakcijų skaldos ir betono atsijų.

„Vieta čia – fantastiška: stačios kalvos, miškai ir kloniai, šalia driekiasi vienas iš Pavilnių regioninio parko pažintinių takų. Ribiškėse yra apie 20 sodybų, sodininkų bendrijoje nuolat gyvena apie 40 šeimų. Džiaugiamės, kad sutvarkius kelią, pagerės socialinių paslaugų prieinamumas, mat daliai šios apylinkės gyventojų – mažamečiams vaikams, senoliams, neįgaliems asmenims – nuolat reikia intensyvesnės medicininės pagalbos“, – pasakoja Ribiškių seniūnaitė Vaiva Čaplikienė.