Atgal

Gerinama paplūdimių infrastruktūra – prie Žaliųjų ežerų ir Žirmūnuose įrengti tualetai

2020 06 12

Sostinės gyventojų gausiai lankomuose Žirmūnų ir Žaliųjų ežerų paplūdimiuose pastatyti viešieji konteineriniai tualetai. Poilsiautojai jais galės naudotis nemokamai. Tualetus naudoti paruošė konkursą laimėjusi UAB „TOI-TOI Lietuva“. Ji teiks ir tualetų priežiūros paslaugą.

UAB „Grinda“ specialistams įrengus inžinerinės infrastruktūros pagrindus, poilsiavietėse pastatyti atskiri tualetai vyrams ir moterims. Po vieną vietą pritaikyta neįgaliesiems. Asmeninei higienai užtikrinti sumontuotos praustuvės rankoms plauti. Siekiant palaikyti švarą, viešieji tualetai kasdien bus tvarkomi ir dezinfekuojami.
 
„Įrengta viešųjų tualetų infrastruktūra ne tik didina miesto viešųjų erdvių patrauklumą, bet ir padeda palaikyti tvarką paplūdimiuose. Vasarą prie Žaliųjų ežerų ir į Žirmūnų paplūdimį atvyksta daugybė žmonių, todėl labai svarbu jiems sudaryti patogias sąlygas leisti laisvalaikį gamtoje“, – sako Vilniaus miesto savivaldybės Miesto tvarkymo ir aplinkos apsaugos skyriaus vedėjas Gintautas Runovičius.

Gerinti viešąsias paslaugas planuojama ir kituose miesto paplūdimiuose.