Atgal

Sostinėje „Grinda“ stato smėlio ir druskos mišinio konteinerius

2020 11 16

Vilniaus „Grinda“ pradėjo statyti smėlio ir druskos mišinio konteinerius. Šie mišiniai skirti slidžių įkalnių ir nuokalnių barstymui mažo intensyvumo gatvėse. Šiuo metu įvairiose sostinės vietose jau pastatyti 53 konteineriai, artimiausiu metu jų bus pastatyta beveik antra tiek. Smėlio ir druskos mišiniu sostinės gyventojai gali naudotis nemokamai.
 
Pernykštė patirtis rodo, kad vilniečiams druskos ir smėlio mišinių konteineriai yra labai reikalingi. Pernai jų pastatėme šimtą ir kiekvieną (pagal gyventojų pageidavimus) pildėme kelis kartus per sezoną. Tąkart sulaukėme daug teigiamų atsiliepimų ir pasiūlymų, kuriose miesto vietose galėtume pastatyti dar konteinerių – vilniečių patogumui šiemet konteinerius statysime ir prie intensyvaus eismo gatvių.
 
Smėlio ir druskos mišinio konteinerių statymo vietos buvo atrinktos pagal Vilniaus miesto savivaldybės Miesto ūkio ir transporto departamento specialistų gaunamus gyventojų pageidavimus. Gatvių sąrašą, kuriose bus statomi konteineriai rasite ČIA (nuolat atnaujinamas). 
 
Druskos ir smėlio mišinio konteineriai bus periodiškai pildomi. Dėl papildymo – skambinkite mums trumpuoju telefono numeriu 1355 ir nurodykite individualų konteinerio numerį, jį rasite ant konteinerio dangčio. Primename, kad „Grindos“ druskų ir smėlio mišinio konteineriai yra ryškiai geltonos spalvos, su UAB „Grinda“ logotipu.