Atgal

Ant pokyčių slenksčio: atnaujinta UAB „Grinda“ valdyba

2020 11 30

Vilniaus miesto savivaldybės administracija atnaujino jos valdomos įmonės „Grinda“ valdybą. Iš valdybos traukiasi akcininką atstovavęs Vilniaus miesto savivaldybės administracijos direktorius Povilas Poderskis. Naujai paskirti nepriklausomi nariai Nerijus Datkūnas ir Vitalijus Andrejevas.

„Bendrovė per kelis pastaruosius metus atliko didžiulį darbą efektyvindama veiklą ir didindama gebėjimą sparčiai reaguoti į miesto ir jo gyventojų poreikius. Progresas didžiulis – iš prastokos reputacijos įmonės ji transformavosi į vieną geriausių statybos bendrovių Lietuvoje. „Grinda” ne tik aukštai iškėlė kokybės kartelę kitoms savivaldybių valdomoms įmonėms, bet ir yra pasiruošusi iššūkiams, kurie skatins atnaujintą bendrovės vadovybę ieškoti naujų efektyvių sprendimų“, – teigia P. Poderskis.

Atnaujinta UAB „Grinda“ valdyba atspindi akcininko lūkestį auginti miesto infrastruktūros vystymo projektų valdymo kompetencijas.

„Nepriklausomų profesionalų įtraukimas į savivaldybės įmonių valdymą sekant gerąja verslo valdymo praktika padeda užtikrinti skaidrų įmonių valdymą. Atnaujintosios bendrovės valdybos narių kompetencijos padės tobulinti ir užtikrinti efektyvią įmonės veiklą teikiant miestui svarbios infrastruktūros vystymo paslaugas“, – sako valdybos pirmininkas, nepriklausomas valdybos narys dr. Vygintas Bubnys.

N. Datkūnas yra įmonių valdymo, strategijos, bendrovių valdysenos ir įmonių finansų konsultantas, lektorius. Turi daugiau nei 10 metų valdybos nario patirtį įvairiose valdybose, paskutiniuosius 2 metus buvo „Lietuvos pašto“ ir „Invegos“ valdybos pirmininkas.

Civilinės ir statybos inžinerijos mokslus baigęs V. Andrejevas yra dirbęs „Šiaulių plento grupės“, „Žemaitijos kelių“ valdybose, vadovavęs  „Mažeikių automobilių keliams“, Lietuvos automobilių kelių direkcijai. Valdybos nario patirties V. Andrejevas įgijo UAB „Žemaitijos keliai“, UAB „Šiaulių plento grupė“ bei tarptautinių organizacijų valdybose.

Bendrovės „Grinda“ valdybą šiuo metu sudaro valdybos pirmininkas dr. Vygintas Bubnys, Agnė Karpickienė, Virginijus Pauža, Nerijus Datkūnas, Vitalijus Andrejevas.