Atgal

Oficialu: Vilnius turės dar vieną viešąjį paplūdimį

2022 05 12

 
Vilnius nuolat ieško priemonių, padėsiančių sukurti ir užtikrinti geriausias sąlygas norintiems poilsiauti sostinėje. Štai, aktyvios Grigiškių bendruomenės prašymu pernai į šalia Afindevičių gatvės esančią ir itin populiarią Vokės upės maudyklą „Grindos“ darbininkai privežė smėlio ir jį išlygino, taip praplėsdami neoficialaus paplūdimio plotą.
 
Šiemet, atsižvelgdama į vietos gyventojų poreikius, Vilniaus miesto savivaldybė nusprendė Grigiškių paplūdimį paskelbti oficialiu ir pilnai atnaujinti jo infrastruktūrą.
 
„Grindos“ darbuotojai naujajame Grigiškių paplūdimyje jau įrengė gelbėtojų pavėsinę, čia gelbėtojai viso maudymosi sezono metu (nuo birželio 1 d. iki rugsėjo 15 d.) dirbs kasdien nuo 8.00 val. iki 20.00 val.
 
Taip pat teritorijoje pastatytos 2 persirengimo kabinos, sumontuoti 7 suolai su atlošais ir 7 suolai be atlošų. Šeimynų ar draugų būrelių patogumui, pastatyti 5 ilgi stalai su suolais. Artimiausiu metu teritorijoje bus įkurta ir grilio zona su 5 šašlykinėmis. Pati paplūdimio teritorija bus dar labiau išplėsta (papildomai bus atvežta apie 400 kub. m smėlio).
 
P. S. Paplūdimio atidarymo šventė/šeimų piknikas planuojamas birželio 4 d. Lauksime Jūsų atvykstant į Grigiškių paplūdimį, kur galėsite pasidžiaugti sutvarkyta teritorija, įrengtomis sporto ir iškylų zonomis.