Atgal

Rezultatai niekada nemeluoja

2023 10 02

Įspūdinga! Verslo analitinio portalo Rekvizitai.lt duomenimis, 2023 metais „Grinda“ yra viena iš tų 6% TOP įmonių Lietuvoje, kurios laikomos patikimiausiomis, stabiliausiomis ir finansiškai sėkmingomis.

  

Tai yra pripažinimas, atitinkantis aukštus vertinimo standartus. Rekvizitai.lt duomenimis,, „Grinda“ plėtoja skaidrų verslą, puoselėja įmonės finansinę reputaciją, konkurencingumą rinkoje, atsakomybę ir pagarbą savo verslo aplinkai.

 

„TOP ĮMONĖS 2023“ – tai pelningos verslo įmonės, kuriančios ilgalaikę vertę ir klojančios tvirtą ekonomikos pamatą Lietuvos valstybei. Rekvizitai.lt nominuoja ir apdovanoja tik nustatytus kriterijus atitinkančias įmones, todėl jomis pasitiki ir rekomenduoja kaip perspektyvias ir ekonomiškai stabilias įmones, su kuriomis galima tikėtis sėkmingo ir tvaraus bendradarbiavimo. Griežtus „TOP įmonė 2023″ kriterijus atitinka tik 6% Lietuvos įmonių.

 

Atrankos kriterijai: tik pelningos  įmonės, įkurtos prieš dvejus ar daugiau metų, laiku teikiančios finansines ataskaitas, kurių apyvarta (pajamos) per paskutinius du metus augo, buvo stabilios ar pastebimai nemažėjo, darbuotojų skaičius ne mažesnis nei 3 ir jų vidurkis buvo stabilus arba augo, įmonės nebuvo įtrauktos į įvairių skolininkų ir įsipareigojimų vykdymo registrų sąrašus, paskutinius metus neturėjo reikšmingų ar ilgalaikių skolų Sodrai. Vertinamas ir vidutinis atlyginimas mokamas darbuotojams, kuris per pirmąjį 2023 pusmetį buvo didesnis nei 950 Eur.

 

Rekvizitai.lt „TOP įmonių” nominantus skelbia jau penkerius metus.